20 Mayıs 2015 Çarşamba

İŞTEN ÇIKIP , EVDEN ÇALIŞARAK PARA KAZANMAK

Maalesef iş tecrübelerimiz hayallerimizin önüne geçip , bizi hiç aklımıza gelmeyen yollara savurabiliyor. Yıllarca hevesle okuduğumuz üniversite ve çalışmayı hayal ettiğimiz tüm koşullar bir yana savrulup , bizi iletişim kuramadığımız , baskı ve öz saygımızı yitirdiğimiz ortamlarda çalışmak zorunda bırakıp , hayatımızı kabusa çevirebiliyor..
Evet anlayacağınız üzere yeni istifa etmiş biri duruyor karşınızda. Bir kaç gün öncesinde , istifadan hemen önce ve belki de aylardır planladığım ama çalıştığım için yeterli vakit ayıramadığım ve şimdilerde hayatımın merkezine oturttuğum bir iş fikrini paylaşmak istiyorum sizlerle...
Her yerde karşımıza çıkan evde kazanma , home ofis , evde yazarak para kazanmak makalelerinin içi o kadar şişirilmiş ve yanıltıcı bilgilerle dolu ki , zaman kaybından başka bir şey olmaktan öteye gidemiyor maalesef ..
İşte bu yüzden ben bir yolculuğa çıkıyorum , bu işi gerçekten tüm sağlam kaynakları araştırıp , uygulayıp ve kazandıklarımı da açık ve doğru olarak sizlerle paylaşmak ve zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olmak istiyorum.
 Umarım benim gibi özel sektörün baskıcı ve seviyesiz iletişim biçiminden bıkmış , adaletsizliklere katlanmak yerine sesini yükseltmiş ve gerçekten yapmak istediklerine bir başlangıç yapabileceklere yol gösterici bir blog olur...
Tekrar görüşmek üzere..

0 yorum:

 

Blog Template by YummyLolly.com - RSS icons by ComingUpForAir